fbpx

Hei, täällä ollaan!

Yhteystiedot

 

POSTI- JA KÄYNTIOSOITE

Toimisto
Tekniikantie 4C
02150 Espoo

Tuotantolaitos
Leipomonkuja 7
62200 Kauhava

 

VERKKOLASKUOSOITE

Verso Food Oy, 003723319727
Operaattori: OpusCapita Solutions (E204503)

 

TOIMISTO, VAIHDE

0102342800
tai alla olevan palautelomakkeen kautta

 

KULUTTAJAPALVELU

0400 268 066, arkisin klo 9-13
tai alla olevan palautelomakkeen kautta

JOHTO

Tomi Järvenpää
toimitusjohtaja
tomi.jarvenpaa@versofood.fi

 

MYYNTI

Ville Viksten
myyntipäällikkö: vähittäiskauppa
044 2317 906
ville.viksten@versofood.fi

Minna Ottavainen
myyntipäällikkö: HoReCa ja teollisuus
050 5694 196
minna.ottavainen@versofood.fi

Tiina Visuri
avainasiakaspäällikkö: HoReCa
040 626 7306
tiina.visuri@versofood.fi

 

MARKKINOINTI

Annika Boström-Kumlin
markkinointijohtaja
annika.bostrom-kumlin@versofood.fi

Jukka Kajan
vuorovaikutusvastaava:
viestintä, yhteiskuntasuhteet ja vastuullisuus
jukka.kajan@versofood.fi
050 467 4740

 

LOGISTIIKKA

Anna-Maria Andrews
logistiikka- ja hankintapäällikkö
anna-maria.andrews@versofood.fi

Ota meihin yhteyttä

Täällä otamme vastaan risuja, ruusuja, kuluttajapalautteita tai ihan mitä tahansa asiaa. Lomake kanavoituu kuluttajapalveluumme ja sieltä tarvittaessa eteenpäin oikealle henkilölle.

Tuotereklamaatioissa muista mainita tuotteen päiväys ja aina parempi jos liität mukaan kuvan. Kiitos etukäteen!