fbpx

Hei, täällä ollaan!

Yhteystiedot

 

KULUTTAJAPALVELU

Ota yhteyttä Kuluttajapalveluumme joko lomakkeella tai puhelimitse.
02 443 2022, ti-to klo 8-11
Muina aikoina voit jättää viestin vastaajaan.
Vastaajaan jätettyihin yhteydenottopyyntöihin palaamme viimeistään viikon kuluessa.

 

 

TUOTELAHJOITUKSET

Löydät tietoa Raision ja kuluttajabrändiemme sponsoroinnista ja yhteistöistä raisio.com-sivustolta.

Emme valitettavasti aloita uusia yhteistyöprojekteja, ja rahallisen sponsoroinnin sijaan haluamme jakaa syömisen iloa herkullisten tuotteidemme kautta! Emme voi käsitellä sähköpostitse tai puhelimitse tulleita tuotelahjoituspyyntöjä, joten laitathan hakemuksesi lomakkeen kautta.

 

 
POSTI- JA KÄYNTIOSOITE

Beanit-toimisto
Tekniikantie 4C
02150 Espoo

Tuotantolaitos
Leipomonkuja 7
62200 Kauhava

Raision pääkonttori
Raisionkaari 55
21200 Raisio

 
MEDIALLE

Yhteystiedot ja mediapankki: täältä

 
VERKKOLASKUOSOITE

Verso Food Oy, 003723319727
Operaattori: Basware (BAWCFI22)

 

MARKKINOINTI

Jukka Kajan
yhteiskuntasuhdepäällikkö
jukka.kajan@raisio.com

MYYNTI

Minna Ottavainen
myyntipäällikkö: HoReCa ja teollisuus
050 5694 196
minna.ottavainen@raisio.com

Tiina Visuri
avainasiakaspäällikkö: HoReCa
040 626 7306
tiina.visuri@raisio.com

Kimmo Surakka
avainasiakas- ja kenttämyyntipäällikkö, Kesko
0500 120 219
kimmo.surakka@raisio.com

Jonas Tallqvist
avainasiakaspäällikkö, SOK
0400 685 455
jonas.tallqvist@raisio.com

Ville Viksten
vientipäällikkö
044 2317 906
ville.viksten@raisio.com

Beanit on osa Raisio-konsernia

Beanit on osa Raisio-konsernia, ja se on erinomainen asia härkäpavulle ja kaikille vastuullisen ruoan ystäville ympäri maailman!

Beanit®- ja Härkis®-brändien lisäksi Raision tunnettuja tuotemerkkejä ovat muun muassa Elovena®, Benecol® ja Sunnuntai®.