fbpx

Hei, täällä ollaan!

Yhteystiedot

 

POSTI- JA KÄYNTIOSOITE

Beanit-toimisto
Tekniikantie 4C
02150 Espoo

Tuotantolaitos
Leipomonkuja 7
62200 Kauhava

Raision pääkonttori
Raisionkaari 55
21200 Raisio

 
VERKKOLASKUOSOITE

Verso Food Oy, 003723319727
Operaattori: Basware (BAWCFI22)

 

TOIMISTO, VAIHDE

0102342800
tai alla olevan palautelomakkeen kautta

 

KULUTTAJAPALVELU

0400 268 066, arkisin klo 9-13
tai alla olevan palautelomakkeen kautta

MYYNTI

Minna Ottavainen
myyntipäällikkö: HoReCa ja teollisuus
050 5694 196
minna.ottavainen@raisio.com

Tiina Visuri
avainasiakaspäällikkö: HoReCa
040 626 7306
tiina.visuri@raisio.com

Miia Sarpaniemi
myyntipäällikkö: vähittäiskauppa
040 569 3848
miia.sarpaniemi@raisio.com

Ville Viksten
vientipäällikkö
044 2317 906
ville.viksten@raisio.com

 

MARKKINOINTI

Annika Boström-Kumlin
markkinointijohtaja
annika.bostrom-kumlin@raisio.com

Jukka Kajan
vuorovaikutusvastaava:
viestintä, yhteiskuntasuhteet ja vastuullisuus
jukka.kajan@raisio.com
050 467 4740

 

LOGISTIIKKA

Anna-Maria Andrews
toimitusketjujohtaja
anna-maria.andrews@raisio.com

Ota meihin yhteyttä

Täällä otamme vastaan risuja, ruusuja, kuluttajapalautteita tai ihan mitä tahansa asiaa. Lomake kanavoituu kuluttajapalveluumme ja sieltä tarvittaessa eteenpäin oikealle henkilölle.

Tuotereklamaatioissa muista mainita tuotteen päiväys ja aina parempi jos liität mukaan kuvan. Kiitos etukäteen!